Koninklijk bezoek

Op woensdag 9 november kreeg onze school bezoek van Hunne Majesteiten de Koning en de Koningin naar aanleiding van ons 70 jarig bestaan.

Het vorstenpaar kreeg een toelichting door een van de leerlingen over het 70 jarig bestaan van de school. Daarna werden ze naar de keuken geleid, waar de leerlingen bedrijvig bezig waren met de voorbereidingen van de lunch. De koning en koniging hielden er even halt voor een gemoedelijke, informatieve babbel met de leerlingen. Ze konden bovendien even proeven van de bereidingen. Daarna werden ze begeleid naar de 'Escoffier' waar enkele leerlingen het woord namen over hun opleiding. Het bezoek eindigde in 'De Villa', het gastronomisch restaurant van de 7de jaars Gastronomie. Daar konden ze spreken met de medewerkers en leerlingen van de school, die ook enkele toekomstprojecten konden voorstellen. 

Het bezoek werd afgesloten met het ondertekenen van het Gulden Boek.

24
Back to top